CSI Collection 2018

CSI Collection 2018

rating

شماره مجوز: ۱۶-۲۳۴۴-۰۵۵۶۵۱نرم افزار CSI Etabs : یکی از شرکت های بزرگی که در زمینه نرم افزارهای عم..

  • 5,000تومان13,600تومان

  • تولید کننده: جی بی
  • کد محصول:مجموعه نرم افزارهای CSI Collection 2018 نشر جی بی
  • موجودی:10

برچسب ها: CSi, سی اس آی, عمران

شماره مجوز: ۱۶-۲۳۴۴-۰۵۵۶۵۱


نرم افزار CSI Etabs :

یکی از شرکت های بزرگی که در زمینه نرم افزارهای عمرانی بسیار قدرتمند ظاهر شده و با تولید نرم افزار های بسیار قوی کار را برای مهندسین عمران ساده نموده شرکت Computer & Structure ,Inc  میباشد که به اختصار آن را CSI میشناسند .

این شرکت نرم افزارهای قدرتمندی برای کارهای مختلف عمرانی را ارائه کرده است . همچون :

نرم افزار CSI Etabs

نرم افزار CSI Safe

نرم افزار CSI Bridge

نرم افزار CSI Sap 2000

و...


نرم افزار CSI Etabs :

یگی از برترین نرم افزارها  به منظور طراحی و تحلیل سازه های ساختمانی نرم افزار Etabs  میباشد . مهندسین رشته عمرا ن از این نرم افزار به منظور طراحی ساختمان ها استفاده میکنند . از حسن های این نرم افزار میتوان به چند مورد اشاره نمود که عبارتست از  :

  • محاسبه جرم و مرکز جرم به صورت خودکار
  • انتقال بارهای ثقلی از کف به تیر
  • شناخت المان های ساختمان و طبقات


نرم افزار CSI Safe :

یکی از برترین نرم افزارها جهت طراحی دال کف و پی نرم افزار Safe میباشد که بوسیله آن میتوان طراح هارا بررسی و تحلیل نمود و ایرادات آن را رفع و بهینه سازی کرد . از حسن های این نرم افزار خروجی گرفتن در نرم افزارهای Excel  و Access میباشد . و نوع خاک ها را نیز میتوان در آن تعیین کرد برای انجام پروژه


نرم افزار CSI Sap 2000 :

یکی از نرم افزارهای طراحی و تحلیل سازه های ساختمانی و غیر ساختمانی بوده که به امکان تحلیل خطی و یا غیر خطی را فراهم می آورد


نرم افزار CSI Bridge :

از کاملترین نرم افزارهای تجزیه و تحلیل سازه های پل بوده که به وسیله آن میتوان مدل های ساده و پیشرفته انواع پل را طراحی و تجزیه و تحلیل کرد . در این نرم افزار میتوان انواع پل های بتنی و یا فولادی را طراحی نمود . همچنین این نرم افزار دارای Wizard  پیشرفته برای راهنمایی مهندسان بوده تا بتوانند در مراحل طراحی ، مدل سازی،بارگذاری از آن استفاده نمایند. همچنین این نرم افزار دارای قالب های آماده بوده تا طراحان بتوانند از آن استفاده کرده و کارهای آن ها تسریع پیدا گردد.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید