شرایط و قوانین
شرایط و قوانین
شرایط و قوانین

شرایط و قوانین خرید از تِک کِی کاربران و بازدیدکنندگان گرامی لطفا دقت فرمایید هرگونه خرید و استفاده از خدمات فروشگاه تِک کِی به منزله ی پذیرش قوانین و مقررات فروشگاه است.لازم به ذکر است این قوانین در مرحله ی پایانی خرید نیز توسط مشتریان محترم بررسی و پذیرفته خواهد شد.

 -قوانین کلی

 کلیه ی اصول و قوانین خرید و کالاهای ارائه شده در تِک کِی مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قوانین حمایت از مصرف کننده بوده و متعاقبا کاربران نیز از قوانین کاربری تبعیت خواهند کرد ، کاربران با حضور و استفاده از   خدمات ما پذیرش قوانین را تایید کرده و بررسی و پیگیری هر گونه تغییر در قوانین بعهده ایشان می باشد .

 -ارتباطات

 تمامی آدرس ها ، ایمیل ها ، شماره های تماس و کلیه ی مشخصات ارتباطی تکمیل شده توسط کاربر در فرم های عضویت ، خرید و ... از سوی تِک کِی قطعی و حقیقی تلقی شده و هر گونه ایراد در آن ها تماما بعهده کاربر و خربدار  خواهد بود،بنابراین به هنگام تکمیل کلیه ی اطلاعات کمال دقت را مبذول فرمایید.

 -ثبت، ارسال سفارشات

 در تمامی ایام هفته اعم از تعطیل و غیر تعطیل امکان سفارش و خرید محصولات فراهم می باشد اما ارسال کلیه ی سفارشات در اولین روز کاری بعدی خواهد بود ، توضیح اینکه روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است.

 در تک کی تمامی سعی بر نهایت دقت و سرعت در آماده سازی و ارسال سفارشات است همچنین در موجود بودن هر محصول سعی بر نهایت دقت خواهد بود اما بعضا بدلیل ترافیک و خرید همزمان مشتریان گرامی احتمال ناموجود شدن یک کالا بعد از ثبت سفارش خواهد بود که در این صورت حق کنسل کردن سفارش و استرداد وجه به مشتری برای تک کی محفوظ می باشد گرچه مشتریان گرامی می توانند در صورت تمایل کالای خود را با کالای موجود دیگری تعویض نمایند.بدیهی است در صورت عدم تمایل مبلغ سفارش طی 12 الی 24 ساعت به حساب مشتریان استرداد خواهد شد.

در ثبت و قرار دادن تصاویر محصولات تمامی تلاش بر این است که تصویر کالا (رنگ بندی،بسته بندی،شکل ظاهری و ...) دقیقا برابر با کالای ارائه شده باشد اما بعضا بدلیل تغییر در تولید محصول از سوی تولید کننده و سایر عوامل پیش بینی ناپذیر کالای تحیویلی به مشتری از نظر شکل و فرم و یا تطابق صد درصدی رنگ محصول میسر نباشد که در این صورت مشتری میتواند با عودت دادن محصول به آدرس فروشگاه سفارش خود را لغو کرده و مبلغ سفارش پس از رسیدن کالا به فروشگاه و در صورت نداشتن عیب و ایراد وارده به آن ظرف 8 ساعت به شماره حساب اعلامی از سوی ایشان عودت خواهد شد.

نکته مهم 1 : مشتری موظف است حتما قبل از ارسال کالا با شماره 09339096616 تماس حاصل نموده و یا از طریق فرم تماس با ما موحود در وب سایت هماهنگی های لازمه را انجام داده باشد ، بدیهی است در غیر اینصورت فروشگاه هیچ مسئولیتی در قبال باز پس فرستادن کالا و یا مبلغی را نخواهد داشت.

نکته مهم 2 : در صورت عدم تطبیق صد در صدیه کالا با تصویر موجود در سایت و یا انصراف و پشیمانی از خرید امکان باز پس فرستادن کالا با هماهنگی قبلی میسر است اما هزینه استرداد کالا به فروشگاه بعهده مشتری خواهد بود و فروشگاه هیچ گونه تعهدی از این بابت نخواهد داشت . تنها و تنها در صورت بروز خطای فروشگاه در ارسال کالای اشتباه(کالایی کاملا متفاوت و یا با شماره مدل متفاوت با سفارش ثبت شده) به مشتری و اعلام ایشان به فروشگاه مبلغ پست برگشت کالا به مشتری عودت داده خواهد شد.

نکته مهم 3 : جهت عودت وجه به حساب مشتری نیاز به شماره 16 رقمی کارت ایشان با نام و نام خانوادگی ثبت شده در سفارش ثبتی است و تا 8 ساعت پس از اعلام ایشان مبلغ سفارش منهای کارمزد کارت به کارت بانکی به حساب واریز خواهد شد.

در صورت بروز احتمالی خطای قیمت گذاری و ... تک کی حق کنسل کردن سفارش انجام شده توسط مشتری را داشته و مبلغ سفارش بدون هیچ کم و کاسدی به حساب مشتری عودت خواهد شد بدیهی است مشتریان محترم در هر خرید این بند را پذیرفته و هیچ گونه حق اعتراضی به این بند نخواهند داشت.

هیچ گونه ارسالی به آدرس مکان های عمومی مانند پارک و... انجام نخواهد شد.

 - شرایط احتمالی خرید محصولات نرم افزاری

گاها به دلیل توقف تولید ، حجم بالای سفارشات و بروز سایر مشکلات غیر قابل پیش بینی ; عینا محصول مورد اشاره در سبد خرید و انتخابی مشتری موجود نیست در این شرایط یکی از حالات زیر رخ خواهد داد:
1- محصولی کاملا مشابه و یا بروز تر نسبت به مورد ثبت شده در سایت از شرکت نرم افزاری دیگر در فروشگاه موجود است ; در این شرایط پیامکی از طرف فروشگاه به شماره تماس ثبت شده توسط شما ارسال گردیده و از شما نسبت به ارسال و یا عدم ارسال کالا کسب تکلیف خواهد نمود همچنین یک ایمیل هم با پیام و متنی مشابه به آدرس ایمیل مشتری ارسال می گردد
تذکر مهم : در این شرایط وضعیت سفارش شما به حالت در انتظار در آمده و تا زمان پاسخ شما در همین وضعیت باقی می ماند ، بدیهی است در این شرایط مسئولیتی در جهت دیرکرد ارسال کالا متوجه فروشگاه TECHKEY.IR نخواهد بود.

در صورت موافقت مشتری با ارسال کالای مشابه در اولین ساعات کاری سفارش ایشان تحویل به پست می گردد و در صورت عدم موافقت ایشان از مشتری شماره حسابی با نام شخص ثبت شده در فاکتور در خواست میگردد و بعد از اعلام شماره حساب کل وجه سفارش بدون هیچ کم و کاستی ظرف مدت حداکثر 24 ساعت به حساب ایشان واریز می گردد. بدیهی است تا زمان ارائه ی شماره حساب توسط مشتری به فروشگاه امکان واریز وجه به حساب ایشان مقدور نخواهد بود

2- محصول مورد نظر و ثبت شده موجود نیست ; در این شرایط پیامکی از طرف فروشگاه به شماره تماس ثبت شده توسط شما ارسال گردیده و از ایشان شماره حسابی به نام شخص ثبت شده در فاکتور درخواست می نماید همچنین یک ایمیل هم با پیام و متنی مشابه به آدرس ایمیل مشتری ارسال می گردد
تذکر مهم : در این شرایط وضعیت سفارش شما به حالت معلق در آمده و تا زمان پاسخ شما در همین وضعیت باقی می ماند ، بدیهی است در این شرایط مسئولیتی در جهت دیرکرد در واریز وجه سفارش متوجه فروشگاه TECHKEY.IR نخواهد بود.

پس از اعلام شماره حساب توسط مشتری حداکثر ظرف 12 ساعت کل وجه سفارش بدون هیچ کم و کاستی به حساب ایشان واریز خواهد شد.

 -خسارت حمل و نقل

 بدلیل ارسال کلیه مرسولات با شرکت های پستی قانونی و استاندارد بدیهی است هرگونه دیر کرد و یا آسیب در حمل و نقل پس از تحویل به شرکت های پستی بعهده شرکت های پستی خواهد بود اما در صورت وجود صورتجلسه رسمی شرکت های پستی و همچنین ارسال کالای معیوب طی حداکثر 24 ساعت پس از تحویل کالا فروشگاه تک کی هزینه ی سفارش را به حساب مشتری مرجوع خواهد کرد .

 -قوه قهریه

در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، تک کی هیچ گونه مسئولیتی ندارد.