درباره ما
درباره ما
درباره ما

فروشگاه اینترنتی TechKey مقارن با بهار طبیعت در بهار سال1396 به مدیریت آقای رامین انصاری فعالیت خود را با تکیه بر اصول حمایت از مشتریان خود و با هدف عرضه و توزیع کالای دیجیتال اصلی با گارانتی اصلی و پایین ترین قیمت ممکن بدون واسطه آغاز نمود.
اقلام ارائه شده در فروشگاه تک کی مشتمل بر کلیه ی کالاهای دیجیتال بوده و کلیه ی کالاها با ضمانت کمترین قیمت روز و ارائه تضمین کیفیت عرضه می شوند.
در تِک کِی تمامی تلاش ما بر ارائه کالاهای برندهای معتبری چون ASUS , TP-LINK , INTEL , GEIL , WESTERN DIGITAL و ... در بخش سخت افزار ، PARNIAN , JB-TEAM , PARAND , GERDOO  و ... در بخش نرم افزار ، XP , JBL , BEATS , SILICON POWER , ASUS , PATRIOT  و ... در لوازم جانبی می باشد.
لازم به ذکر در کلیه ی موارد فوق با تکیه بر اصل حمایت از کالای ایرانی در صورت موجود بودن هر کدام از اقلام فوق با کیفیت مشابه با برند ایرانی ، مورد حمایت فروشگاه تِک کِی بوده و عرضه خواهد شد.
توضیح دیگر اینکه تمامی نرم افزارهای ارائه شده در این فروشگاه تنها از شرکت های معتبر داخلی ارائه می شود که بر روی تمامی محصولات هولوگرام وزارت ارشاد درج گردیده است بدیهی است به هیچ وجه هیچ گونه کالای نرم افزاری بدون هولوگرام ارشاد تحت هیچ شرایطی مورد داد و ستد این فروشگاه نمی باشد.
کلیه ی کالاها با ضمانت نامه شرکت های اصلی واردکننده و یا ضمانت تست و تعویض 10 روزه هستند که با مراجعه به بخش خدمات گارانتی می توانید با روال استفاده از ضمانت محصولات خریداری شده آشنا شوید.
توصیه می کنیم با مراجعه به توضیحات موجود در بخش شرایط و قوانین خرید ،  کلیه شرایط ذکر شده در این بخش را مطالعه نموده تا بدون هیچ مشکل احتمالی خرید خود را ثبت فرمایید.(این شرایط توسط کاربران گرامی قبل از ثبت سفارش هربار بایستی که مورد پذیرش قرار گیرد و در فرم خرید بدون علامت گذاری بخش مربوط وب سایت امکان نهایی کردن سفارش را به جهت پیشگیری از هر گونه مشکل بعدی غیر ممکن خواهد ساخت.

فروشگاه TechKey  با هدف ارائه کالای دیجیتال با کیفیت و اصلی با قیمتی مناسب و با تکیه بر اصل رضایت بیشتر مشتریان گرامی  امید دارد در جهت پیشبرد رفاه اجتماعی و اقتصادی ایرانیان عزیز گامی هرچند کوچک را بردارد.

دفتر اصلی فروشگاه در حال حاضر در شهرستان اراک - خیابان فردوسی - کوچه نسترن 2 - بلوک 19 بوده و لازم به ذکر است کلیه ی فرآیند خرید ، ضمانت ، پرسش و پاسخ و ... صرفا بصورت اینترنتی بوده و تحت هیچ شرایطی امکان مراجعه و فروش حضوری نخواهد بود.

شماره  تماس با فروشگاه:

08632760914 | 09339096616