آموزش Excel 2010, 2013

آموزش Excel 2010, 2013

rating

این محصول با شناسه اثر ۰۳۴۱۴۳-۰۲۳۷۸-۸ در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است. نرم افزار Excel،..

  • 17,500تومان

  • تولید کننده: پرند
  • کد محصول:آموزش Excel 2010, 2013
  • موجودی:100

برچسب ها: آموزش, اکسل, Excel

این محصول با شناسه اثر ۰۳۴۱۴۳-۰۲۳۷۸-۸ در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ثبت شده است.
نرم افزار Excel، نرم افزاری قدرتمند برای کار با اعداد و ارقام است. در دوره مقدماتی این نرم افزار آموزشی، با محیط عمومی، مرکز تنظیمات، روش های ذخیره سازی، انواع داده ها، روش های انتخاب و دستورات ویرایشی آشنا خواهید شد. همچنین اصول کار با Worksheetها و گروه بندی آنها را خواهید آموخت.


در دوره متوسط آموزش نرم افزار Excel 2010 با روش های قالب بندی و ترازبندی اعداد آشنا شده و نحوه کار با Styleها را خواهید آموخت. علاوه بر این، اصول کار با فرمول ها از دیگر مباحث این دوره آموزشی بوده که با مطالبی نظیر کار با توابع، خطا ها و انواع عملگردها تکمیل شده است. در دوره پیشرفته نیز اصول کار با منابع سلولی را فراخواهید گرفت. همچنین مباحثی نظیر ایجاد و ویرایش جداول، فیلتر کردن داده ها، اجرای محاسبات و درج و ویرایش چارت ها، تصاویر، Clip Artها و Smart Artها از دیگر مطالب این دوره آموزشی می باشد.


این بسته شامل ۲ عدد DVD ٩ گیگابایتی حاوی نرم افزار Microsoft Office ویرایش ۲۰۱۰ به همراه Service Pack 2 و ویرایش ۲۰۱۳ به همراه Service Pack 1، دوره های مقدماتی، متوسط و پیشرفته آموزش Microsoft Excel 2010 به همراه آموزش ویژگی های جدید Microsoft Excel 2013 می باشد.نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید